Eğitimler - Uslu Akademi Eğitim Kurumu
TypeScript Eğitimi
Fiyat Almak İçin Arayınız!
TypeScript Eğitimi (7 Saat) Web uygulaması geliştirirken, Javascript kullanımı kaçınılmazdır. Çeşitli Javascript kütüphaneleri ile geliştirme yapılabilmektedir. Fakat bu konuda yaşanan en büyük problem, tür dönüşümlerinde, değişken isim hatalarında, döngü hatalarında, http işlemlerinde yapılan hatalarda client taraflı çözümleme yaptığı için hataları çözümlemek ve çözmektir. Her ne kadar console bölümünde hata uyarısı olsa da net olarak neden […]
0
Unity3d Temel Programlama
Fiyat Almak İçin Arayınız!
Unity profesyonel olarak hem 2D, hemde 3D oyunlar yapmanızı sağlayan bir Oyun Geliştirme platformudur. Unity’e Yeni başlayanlar için kolay ve pratik, ileri seviye kullanıcılar/Geliştiriciler için güçlü bir araç-engine olan Unity ile masaüstü,mobil,Playstation, web ve diğer oyun konsolları için 2 ve 3 boyutlu oyunlar yapmak mümkündür.
50 : 00
CCNP (Cisco Certified Network Professional)
Fiyat Almak İçin Arayınız!
CCNP(Cisco Certified Network Professional) eğitimi yerel alan ağları(LAN) ve geniş alan ağlarında(WAN) çalışan uzmanların router ve switch gibi cihazlar üzerinde planlama, implementasyon ve problem çözme gibi konularda becerilerini geliştirerek profesyonel seviyelere gelmelerini ve güvenlik, ses, kablosuz ağlar ve video alanlarındaki uzmanlarla işbirliği içerisinde çalışmalarını sağlayan bir programdır.
128 : 00
Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları & PMP Sınavı Hazırlık Programı
Fiyat Almak İçin Arayınız!
Kurumunuzda yürütülen Proje Yönetimi faaliyetlerinin dünyaca kabul görmüş standartlara uygunluğunu garanti altına almak ve PMP Sertifikasyon sınavı içeriğine hakim olmak. PMBOK dâhilindeki tüm bilgi alanları üzerinden geçilerek, her bilgi alanı dahilinde proje yönetimi süreçleri, proje yönetimi adımlarının girdileri, çıktıları ve süreçte kullanılacak araçlar tanıtılacaktır.
42 : 00
Microsoft Word İleri
Fiyat Almak İçin Arayınız!
Mektup, sözleşme, kontrat vb. hazırlarken ihtiyaç duyulan araçların kolay kullanımının ve kısa yollarının öğretildiği eğitimdir. Aslında çok kolay gibi gözüken ancak içinde çokça detay barındıran Word uygulamasındaki otomatik hata düzeltme, değişiklik izleme, içindekiler tablosu hazırlama, resim yazısı ekleme gibi birçok araç öğretilir.
06 : 00