Hakkımızda

Uslu Akademi Kurucusu Elvan Uslu Kimdir?

Elvan Uslu bilgisayar ile programlama 1986 yılında Lise Yıllarında başlamıştır, O zamanlar C programlama dili geliştirdiği yazılımları günümüzde C# ile geliştirmeye devam etmektedir.

İzmirli bir Bilgisayar Mühendisi olan Elvan Uslu, Bilgisayar programcılığı dahil olmak üzere iki bölüm okumuştur, daha sonra Avustralyada bir süre kalmıştır,Türkiyeye Dönünce yazılım firmalarında çalışmıştır, yazılım proje yöneticiliği, de dahil olmak üzere uzun yıllarını bu işe vermiştir.

Mobil uygulamalar, ve son yıllarda Unity ile oyun geliştirmektedir, bu kapsamda Appstore ve AndroidStore da irili ufaklı kendi geliştirdiği oyunları bulunmaktadır, Mobil cihazlarda çalışan, The Cell isimle TPS action oyununun yanısıra cocuklar için boyama kitapları, araba yarışı oyunları olmak üzere bir sürü uygulaması vardır, şu sıralar hem eğitim verip hem kurumsal projeler üzerinde çalışmakta ve bir yandan da ISOLATOIN isimli FPS Aksiyon oyununu yazmaktadır.

İsteyene Oyun eğitimleri de olmak üzere mobil uygulama geliştirme eğitimleri ve .Net yazılım geliştirme başta olmak üzere Microsoft yazılım uzmanlığı eğitimleri vermektedir.

Bugüne kadar geliştirdiği uygulamalar arasında , araç takip yazılımları, harita yazılımları, Ege Üniversitesi ve Türkiye nin belli başlı üniversitelerinin kullandığı üniversite bilgi sistemleri yazılımları, Hastane bilgi sistemleri yazılımları, Forex Firmaları için Anlık izleme programları, hem web tabanlı hem windows tabanlı olmak üzere, Metatrader için uygulama geliştirmeler, CRM Yazılımları, gibi yazılımlar geliştirmiştir.

Kurumsal firmalar için hala yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir. Bu bilgi birikimini genç arkadaşlara aktarabilmek için Yazılım Eğitim ve danışmanlık firmasını kurmuştur.

Uygulama Oyunlarımız

1136x600    1334x750-4-7

1920x1080bird     cat

aaa    aaa1

basliksiz-4

ekran-resmi-2016-11-09-13-50-53    ekran-resmi-2016-11-09-13-50-13

3000
Eğitime Katılan Öğrenciler
432
Görüntülenen Kategoriler
9834
Mevcut Diller
934
Mevcut Eğitimler